Nabór 2016-2017


Dokumenty potrzebne do naboru na rok szkolny 2016/2017 w gimnazjum w Pieńsku.

Zasady rekrutacji
Dane osobowe
Deklaracja
Podanie

Listy klas pierwszychWykaz podręczników dla klas III

Wykaz podręczników dla klas III w roku szkolnym 2016/2017
WYKAZ

Zakończenie 2015/16

Wycieczka laureatów konkursu "Nasze drzewa"

Wycieczka laureatów konkursu "Nasze drzewa"W dniu 21 czerwca odbyła się wycieczka laureatów konkursu "Nasze drzewa" organizowanego przez TOPiK w Zgorzelcu do parku angielskiego w Iłowej. Była to forma nagrody za osiągnięcia wiedzowe i artystyczne. Z naszej szkoły uczestniczył w niej uczeń klasy 2a Kornel Duchaczek.
Opiekun - Danuta Dominiczak

Koniec roku szkolnego

Film naszego ucznia na Przeglądzie Amatorskich Filmów Uczniowskich "ALBATROSY"

Link do filmu
Co prawda nie zdobył żadnej nagrody, ale była to ambitna próba prawdziwej przygody z twórczością filmową w naszym gimnazjum. Edward Wilga miał pomysł i odwagę do zrobienia czegoś nowego i to mu się udało. To przykład, że jak się chce, to można, a nasze gimnazjum sprzyja odważnym!

Gra miejska

Gra miejskaW sobotę 11 czerwca nasi gimnazjaliści ( Kornel Duchaczek, Szymon Macudziński, Nikola Jesse, Michał Drzewiecki) wzięli udział w grze miejskiej zorganizowanej przez EuRegioKom na terenie naszego miasta. Należało pochwalić się znajomością historii Pieńska, sprytem i ... silnymi nogami - spacer trwał ok. 1,5 godziny... Gra składała się z 9 zadań umieszczonych w różnych miejscach miasta. Należało rozwiązać zagadki i dzięki uzyskanym wskazówkom
dotrzeć do kolejnych etapów zabawy.
Na mecie na każdego uczestnika czekały upominki!

Finał Dolnośląski w Lekkiej Atletyce

Finał Dolnośląski w Lekkiej AtletycePonad 600 zawodników z 65 szkół Dolnego Śląska walczyło o tytuły mistrzów województwa w lekkiej atletyce. W zawodach rozgrywanych 02.06. na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu nasze gimnazjum reprezentowali: Monika Majda, Wiktoria Kowalczyk, Karolina Markowska, Paulina Knapkiewicz, Kornel Mackiewicz, Marcin Martela, Hubert Wojdak, Wiktor Rękas, Adam Jakubas, Mateusz Tkaczyk, Adam Dolata i Paweł Kubek.
Drużynowo chłopcy zostali sklasyfikowani na 10 miejscu.

Brązowe siatkarki plażowe

Brązowe siatkarki plażoweDnia 7.06.16. terenie Ośrodka Wodno-Sportowego w Bolesławcu rozgrywano w ramach i według regulaminu DOLNOŚLASKIEJ GIMNAZJADY mecze finałowe w/w. Mistrzostw, w których spotkały się mistrzowskie drużyny powiatów z Naszej Strefy, oraz wicemistrz powiatu bolesławieckiego. Zespoły szkolne liczyły 2 osoby + 1 rezerwowa, grano systemem każdy z każdym. Świetnie spisały się nasze siatkarki- Sara Ilnicka, Kinga Brzozowska i Karolina Markowska, które prowadziły bardzo wyrównane mecze. Ostatecznie zajęły trzecie miejsce. Wszystkie uczestniczące szkoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, drużyny z 3 pierwszych miejsc medale, zwycięska drużyna puchar, a w zawodach uczestniczyło 18 osób, w tym 5 z licencją siatkówki.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW

1. GIMNAZJUM 2 BOLESŁAWIEC 10 pkt. 10 : 2 op. Markowski Tomasz
2. GIMNAZJUM LEŚNA 9 9 : 4 op. Ostrowska Iwona
3. GIMNAZJUM PIEŃSK 8 8 : 5 op. Ługowska Ewa
4. GIMNAZJUM GRYFÓW ŚLĄSKI 7 5 : 6 op. Babiak Krzysztof
5. GIMNAZJUM MARCISZÓW 6 3 : 8 op. Murawski Robert
6. GIMNAZJUM WLEŃ 5 0 : 10 op. Świerczyńska-Janur Marta
7. G ZSO 1 JELENIA GÓRA nie dotarło na zawody.
Wyniki techniczne czytaj więcej..

Podsumowanie programu "Trzymaj formę"

Podsumowanie programu "Trzymaj formę"W dniu 6 czerwca odbyło się podsumowanie całorocznego programu "Trzymaj formę", którego celem jest propagowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. W imprezie brali udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Każda klasa rozwiązywała zadania związane z prawidłowym żywieniem. Potem miały miejsce zawody sportowe.
Zwycięzcami są wszyscy uczniowie, a za wysiłek w przygotowaniu plakatów, zdrowych potraw i przygotowanie się do konkursu wiedzowego każda klasa otrzymała pamiątkowy dyplom. Wśród klas pierwszych najlepsza okazała się klasa 1b, wśród drugich - klasa 2a, a wśród trzecich - klasa 3c.
Opiekunowie - Danuta Dominiczak i Iwona Wrzeszcz

FOTORELACJA
Wygenerowano w sekund: 0.06
800,315 unikalnych wizyt